Co je HHC-P?

Na našem blogu jsme se dosud věnovali hlavně výrobkům z CBD. V minulých článcích jste se mohli dozvědět například o jeho pozitivních účincích. Nyní se zaměříme na další kategorii našich výrobků, a to na produkty HHC-P. Co je to HHC-P a jaké jsou jeho vlastnosti a výhody? Všechno důležité jsme pro vás shrnuli v tomto článku.

Produkty s obsahem HHC-P se na trhu objevují teprve krátce, tudíž ne každý zatím ví, o co se jedná. HHC-P neboli Hexahydrocannabiphorol je látka, která se nevyskytuje přirozeně v rostlinách konopí, ale je vytvářena uměle v laboratoři. Obsah THC v HHC-P produktech musí být pod zákonnou hranicí 1 % a výchozí materiál musí pocházet z technického nebo CBD konopí.

HHC-P vyvolává silné relaxační stavy, jež mohou být pozitivně vnímány jako uvolňující, příjemné a zábavné. Jedním z hlavních způsobů, jak HHCP působí na naše tělo, je prostřednictvím endokanabinoidního systému (ECS). ECS je složitý buněčný signalizační systém v lidském těle, který pomáhá udržovat rovnováhu v různých systémech a funkcích těla, jako je imunitní systém, nervový systém, spánek, bolest a nálada. HHC-P reaguje s receptory ECS a pomáhá stimulovat jeho činnost, což vede k mnoha pozitivním účinkům na naše zdraví.

Dalším významným přínosem HHC-P je jeho protizánětlivý účinek. Přítomnost zánětu v těle často bývá příčinou mnoha zdravotních problémů, jako jsou chronická onemocnění, bolest a autoimunitní onemocnění. HHC-P může pomoct snižovat zánětlivé procesy v těle tím, že stimuluje imunitní odpověď a snižuje produkci zánětlivých prostředků. To může vést k úlevě od bolesti spojené se zdravotními problémy, jako jsou artritida, migrény nebo neuropatická bolest.

V neposlední řadě může pomoct HHC-P také s poruchami spánku, dále uvolnit napětí, snižovat stavy úzkosti a stresu, a podporovat klidný stav mysli, což vede k lepšímu spánku a regeneraci celého těla.

Pokud vás účinky HHC-P zaujaly, je třeba zmínit, že každý lidský organismus je jedinečný a každý člověk může na HHC-P reagovat jinak, avšak nejsou známy žádné vyloženě negativní účinky pouze při užívání HHC-P. V případě, že užíváte pravidelně léky na předpis, je však potřeba se o užívání HHC-P poradit s lékařem.

U nás v Hempboxu můžete zakoupit HHC-P produkty, které jsou zcela legální (s obsahem THC pod 1 %). A pokud máte jakékoliv otázky ohledně HHC-P, neváhejte se na nás obrátit - náš tým je vám kdykoliv k dispozici.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto