Spolupráce

Franchising

 jsme firma provozující automaty s léčebnými CBD produkty a chceme tuto možnost nabídnout někomu dalšímu.  Máte zájem o spolupráci s HEMPBOXem formou franchisingu? Pomůžeme vám rozjet vlastní automatizovaný kiosek!

 

Chcete mít čas a peníze? Pojďte podnikat s náma. Dáme vám veškeré know- how. 

V čem spočívá spolupráce formou franchisingu?

V první řadě si zajistíte místo pro umístění automatizovaného kiosku, s místem vám rádi pomůžeme. My vám připravíme kiosek,, který poté umístíte na vámi vybrané místo. 

Kiosek budete provozovat a starat se o jeho doplnění.  Při předání samozřejmě poskytneme plné zaškolení k obsluze stroje. 

Všechno zboží vám zajistíme. Všechny naše produkty jsou certifikované. 

Zájemce musí být plnoletý a mít zřízenou živnost, nebo firmu - maloobchod, velkoobchod.

 

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte zájem o spolupráci, napište nám pár slov o sobě a v jakém městě by jste chtěl/a automat provozovat na email : info@hempboxcbd.cz

 

 

 Aplikace HHC , H4CBD, HHCP, THCP  na konopné květy:

Dokážeme zajistit aplikaci HHC, H4CBD, THCP, HHCP destilátu na vaše květy. Příprava květů probíhá pod přísnými pravidly ve více vrstvách. Destilát aplikujeme speciální novou metodou. Destilát se dostává do struktury květu a netvoří na povrchu lepkavý film a nemění barvu květu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@hempboxcbd.cz

 

 

Spolupráce formou velkoobchodních cen:

Vítejte v naší nabídce pro velkoobchodní partnery! Jsme hrdí na to, že nabízíme širokou škálu našich produktů za výhodné velkoobchodní ceny pro spolupráci s vaším eshopem, nebo kamenným obchodem. 
Pokud hledáte kvalitní produkty s možností odběru za výhodné ceny, jste na správném místě. Nabízíme široký sortiment produktů, které jsou dostupné pro váš e-shop a kamenný shop. 
Naše spolupráce je založena na kvalitě, konkurenceschopných cenách a profesionálním přístupu. Jsme tu, abychom vám pomohli rozšířit sortiment  o naše vysoce kvalitní produkty ať už jako reseller naší značky HEMPBOX a nebo jako WHITE LABEL (vytvoříme vám produkt na míru).
Pokud jste zájemci o spolupráci a chcete se dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat. Jsme nadšeni z možnosti spolupráce s vámi a přispět k úspěchu vašeho podnikání.
 
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@hempboxcbd.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto