Spolupráce

Franchising

 jsme firma provozující automaty s léčebnými CBD produkty a chceme tuto možnost nabídnout někomu dalšímu.  Máte zájem o spolupráci s HEMPBOXem formou franchisingu? Pomůžeme vám rozjet vlastní automatizovaný kiosek!

 

Chcete mít čas a peníze? Pojďte podnikat s náma. Dáme vám veškeré know- how. 

V čem spočívá spolupráce formou franchisingu?

V první řadě si zajistíte místo pro umístění automatizovaného kiosku, s místem vám rádi pomůžeme. My vám připravíme kiosek,, který poté umístíte na vámi vybrané místo. 

Kiosek budete provozovat a starat se o jeho doplnění.  Při předání samozřejmě poskytneme plné zaškolení k obsluze stroje. 

Všechno zboží vám zajistíme. Všechny naše produkty jsou certifikované. 

Zájemce musí být plnoletý a mít zřízenou živnost, nebo firmu - maloobchod, velkoobchod.

 

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte zájem o spolupráci, napište nám pár slov o sobě a v jakém městě by jste chtěl/a automat provozovat na email : info@hempboxcbd.cz

 

 

 Aplikace H4CBD, HHC-P  na konopné květy:

Dokážeme zajistit aplikaci H4CBD, HHCP destilátu na vaše květy. Příprava květů probíhá pod přísnými pravidly ve více vrstvách. Destilát aplikujeme speciální novou metodou. Destilát se dostává do struktury květu a netvoří na povrchu lepkavý film a nemění barvu květu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@hempboxcbd.cz

 

 

Spolupráce formou velkoobchodních cen:

Vítejte v naší nabídce pro velkoobchodní partnery! Jsme hrdí na to, že nabízíme širokou škálu našich produktů za výhodné velkoobchodní ceny pro spolupráci s vaším eshopem, nebo kamenným obchodem. 
Pokud hledáte kvalitní produkty s možností odběru za výhodné ceny, jste na správném místě. Nabízíme široký sortiment produktů, které jsou dostupné pro váš e-shop a kamenný shop. 
Naše spolupráce je založena na kvalitě, konkurenceschopných cenách a profesionálním přístupu. Jsme tu, abychom vám pomohli rozšířit sortiment  o naše vysoce kvalitní produkty ať už jako reseller naší značky HEMPBOX a nebo jako WHITE LABEL (vytvoříme vám produkt na míru).
Pokud jste zájemci o spolupráci a chcete se dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat. Jsme nadšeni z možnosti spolupráce s vámi a přispět k úspěchu vašeho podnikání.
 
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@hempboxcbd.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto