25 hodnocení

HEMPBOX - Vape pen Gelato 15% HHC-P 1 ml

Jednorázový vape pen s příchutí Gelato.

 

Vyprodáno
Kód: 289
Značka: Hempbox
590 Kč
Kategorie: HHC-P
hhcp gelato 1ml
Novinka
Doprava
Odesíláme do 24 hodin
Vaše objednávky balíme a odesíláme každý všední den. Průměrná doba dodání činí 48 hodin.
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
Při nákupu nad 1000 Kč máte u nás dopravu zdarma!
Kvalita
Kontrola kvality
V nabídce máme pouze pečlivě vybrané produkty. Každý z produktů prošel naším osobním testováním.

Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool

Náplň: 75 % CBD, 15 % HHC-P. Jsou přidány terpeny v koncentraci 10 %, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero

Návod spuštění vape penu: Samospuštění natáhnutím. 

 

JEDNORÁZOVÉ HHC-P VAPE PENS:

 Ideální řešení pro uživatele HHC-P, kteří potřebují jednorázově překlenout pobyt v nekuřáckém prostředí – v kanceláři, autobusu, letadle, kině, restauraci apod.

Jednorázové vape pen se neplní a nelze v nich nic měnit. Po zakoupení a vybalení zjistíte že je produkt přednaplněn HHC-P e-liquidem a samozřejmě baterie v něm je plně nabitá.

Jednorázový vape pen nemá tlačítko ani displej. Spínání je řešeno automaticky potahem. Stačí si pouze potáhnout z náustku.

Vysoký odpor žhavící spirálky uvnitř vape pen poskytuje krásně utažený potah podobným klasickým jednorázovým e- cigaretám, tedy styl MTL. 

Cca 300 potahů.


Náplň HHC-P vapovacího  pera neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto